تولیدکنندگان ، فروشندگان و فعالان در زمینه لوازم جانبی ، اسپرت و تزیینات خودرو

میخواهید کالای خود را اینترنتی بفروشید ؟


ثبت نام بعنوان فروشنده

منم هم دوست دارم ثبت نام کنم

( مشاوره ، راهنمایی و خدمات فروشندگان چارچرخ کالا )

۳۳۹۱۴۴۳۴ - ۳۳۹۱۷۵۸۳


یک پنل خوب و قوی در فضایی حرفه ای مهیا کرده ایم.


چارچرخ کالا با نوآوری در پرداخت و تسویه حساب سریع یک پنل ایده آل برای فروشندگان میباشد.ثبت نام بعنوان فروشنده

در چارچرخ کالا همه میتوانند کالای خود را در محیطی حرفه ای بفروشند.با ثبت نام در طرح فروشندگان اولین قطعه این پازل را کامل نمایید و مسیری خوب و درخشان را آغاز نمایید.ثبت نام بعنوان فروشنده

تولیدکنندگان ، فروشندگان و فعالان در زمینه لوازم جانبی ، اسپرت و تزیینات خودرو شما را به بازار اینترنتی لوازم اسپرت و تزیینات خودرو به وسعت ایران دعودت میکنیم. چارچرخ کالا با سالها تجربه در زمینه فروش اینترنتی از شما فعالان در حوزه لوازم جانبی و اسپرت خودرو دعوت بعمل می آورد تا با ورود در این طرح و فروش کالاهای خود به این بازار بزرگ و پر منفعت بپیوندید و تجربه ای نو و جالب را در حوزه فروش اینترنتی در سوابق کاری خود بثبت برسانید.


از مزایای همکاری در فروش با چارچرخ کالا :

  1. پرداخت سریع وجه کالا
  2. سهولت در ارسال کالای شما به دفتر فروش چارچرخ کالا در همسایگی شما (چراغ برق)
  3. در صورت نیاز به راهنمایی حضوری، دسترسی سریع شما به کارشناسان سایت (مشاوره رایگان)
  4. مشاهده آنلاین و دقیق صورت حساب و وضعیت کالای شما در سایت
  5. پنل کاربری آسان در معرفی کالا و بارگذاری تصاویر کالای شما بدون نیاز به نرم افزار های جانبی و ویرایش عکس همانند فتوشاپ و ...

سوالات متداول :

آیا هر کسی میتونه در این طرح شرکت کند و کالای خود را بفروشد ؟

بله هر شخصی میتواند با عضویت در چارچرخ کالا بعنوان فروشنده پس از تایید پنل کاربری در زمینه کاری تایید شده فعالیت نماید و کالای خود را بفروشد.


نحوه تسویه چارچرخ کالا با فروشنده چگونه هست ؟

در چارچرخ کالا دو نوع تسویه داریم :
یکی سفارشاتی که پرداخت آنلاین داشته و یا خریدار در تهران بوده و سریع با چارچرخ کالا تسویه نموده که در این مورد چارچرخ کالا هم ظرف مدت 5 روز با فروشنده تسویه مینماید. مورد بعدی سفارشات شهرستان هست که با پست ارسال میگردد که این قبیل سفارشات پس از تسویه شرکت پست با چارچرخ کالا با فروشندگان در اسرع وقت تسویه میگردد.


مراحل ثبت نام در این طرح چگونه هست و چقدر زمان میبره ؟

شما در ابتدا با ورود به بخش ثبت نام بعنوان فروشنده مشخصات خود را کامل نمایید و زمینه های کاری خود را در سایت معین مینمایید و سپس در کمترین فرصت (حدود 24 ساعت) پس از تایید چارچرخ کالا از شما برای انعقاد قرارداد دعوت میشود و پس امضا قرارداد پنل شما فعال شده و میتوانید در سایت اقدام به فروش کالای خود نمایید.


چه تجهیزات و یا سیستمی برای شروع این کار نیاز هست ؟

شما میتوانید حتی با گوشی همراه خود در پنل فروشندگان فعالیت نمایید و با یک پرینتر ساده هم برچسبهای مربوط به هر کالا را چاپ نموده و روی بسته ارسالی خود بچسبانید تا مسیولین بخش فروش ما بتوانند راحتتر بسته ها را از هم تفکیک نمایند. البته ناگفته نماند در صورت داشتن کامپیوتر بهتر میتوانید در سایت فعالیت نمایید و از همه امکانات موجود در سایت استفاده نمایید.

( مشاوره ، راهنمایی و خدمات فروشندگان چارچرخ کالا )

۳۳۹۱۴۴۳۴ - ۳۳۹۱۷۵۸۳