چه مدل چادر خودرو برای ماشینم بخرم ؟

چه مدل چادر خودرو برای ماشینم بخرم ؟! چادر خودرو ایرانی بخرم یا خارجی ؟!! کیفیت کدوم بهتره ؟! ماشینم شاسی بلند هست آیا چادر ماشین مناسب و اندازه در بازار براش هست یا نه ؟!! قیمت چادر خودرو چند هست؟!

این سوالات وقتیکه میخواهیم چادر برای اتومبیل خودمون بخریم به ذهنمون میرسه. ولی نگران نباشید توی این مقاله قصد بررسی اجمالی چادر های موجود در بازار را داریم بلکه بتونیم بهتر تصمیم بگیریم و چادر خودرو مورد نظر خودمون رو هم به لحاظ کیفیت و هم بجهت کارایی انتخاب کنیم و خریداری نماییم. پس با ما همراه باشید...

در گذشته چادرهای خودرو تنوع کمی داشتند اما امروزه تنوع زیادی از چادر خودرو در بازار وجود داره که انتخاب و خرید این محصول را برای مشتریان سخت کرده. بطور کل قصد داریم سه مدل از این کالا را بررسی کنیم و به مشتریان کمک کنیم که با آگاهی بیشتری چادر مورد نظر خودشون را انتخاب نمایند.

برای اولین انتخاب چادر خودرو چهارفصل یکی از گزینه های مناسب برای اتومبیلهایی است که بیشتر در فضای باز هستند و خب مسلما بیشتر در معرض آفتاب قرار میگیرند که طبیعتا میبایست دوام بیشتری در مقابل اشعه مضرر آفتاب داشته باشه. بهمین خاطر بجهت آسودگی و راحتی مشتریان چادر چهارفصل خودرو با ضمانت ضدآفتاب بودن ارایه میشود و لایه پشت کار این چادر هم پارچه مانند میباشد. لازم به توضیح است که چادر خودرو چهارفصل در منطقه ای سردسیر و گرمسیر کشور تست شده.

دومین گزینه چادر خودرو سیلور سبک میباشد که میتونه مناسبترین انتخاب برای افرادی باشه که دوست دارند چادر خودروشان سبک باشه و راحت روی خودرو کشیده بشه البته ناگفته نماند که از چادر چهارفصل نازکتر هست برای اینکه بتونه وزن کمتری داشته باشه و میتونه چادر خودرو مناسبی برای خانمها باشه تا راحت چادر را روی اتومبیل بکشند.

سومین گزینه و آخرین چادر ارایه شده در چارچرخ کالا هم چادر پشت کرک دار با برند یونیک میباشد که یکی از جدیدترین محصولات فروشگاه آنلاین چارچرخ کالا هست. این چادر با داشتن رویه ضدآب و لایه پشتی کرک دار یا باصطلاح عامیانه پنبه ای مانند میباشد که مناسب ترین گزینه بلحاظ نرمی و لطافت چادر ماشین میباشد. و از رنگ بدنه خودرو شما محافظت مینماید.

لازم به توضیح است چادرهای ارایه شده برای ماشینهای شاسی بلند (SUV) با پوشش کامل خودرو میباشند.

در آخر امیداواریم که توانسته باشیم با اندک راهنمایی به شما عزیزان کمک کرده باشیم تا بتونید چادر خودرو خودتون رو با آگاهی انتخاب نمایید.