امکانات چارچرخ کالا

چادر ماشین ایرانی یا خارجی ؟

چه چادر ماشینی برای اتومبیل خودم بخرم ؟! چادر ماشین ایرانی بخرم یا خارجی ؟!! کیفیت کدوم بهتره ؟! ماشینم شاسی بلند هست آیا چادر اتومبیل مناسبی توی بازار براش هست یا نه ؟!! قیمتش چند هست؟!

این سوالات وقتیکه میخواهیم چادر برای ماشین خودمون بخریم به ذهنمون میرسه. ولی نگران نباشید توی اینجا قصد بررسی اجمالی چادر های ایرانی و خارجی رو داریم بلکه بتونیم بهتر تصمیم بگیریم و چادر مورد نظر خودمون رو هم به لحاظ کیفیت و هم بجهت کارایی انتخاب کنیم و خریداری نماییم. پس با ما همراه باشید...

خیلی وقت پیش هنگامیکه یه چادر خودرو گرفتم با خودم گفتم که دیگه با این چادر حداقل یک تا دوسال خیالم راحته که ماشینم از گرمای آفتاب و شیره و شته درختان و فضولات پرندگان در امان خواهد بود. ولی سه یا چهار ماه بعد یه روز که داشتم چادر رو روی ماشین میکشیدم دیدم تمام چادر ماشین بصورت ترک خوردگی شده و همین که میخواستم جابجاش کنم که روی ماشین بکشم دیدم داره از هم باز میشه و یه حالت پوسیدگی پیدا کرده و اصلا دیگه قابل استفاده نیست !!! خیلی تعجب کردم اولش فکر کردم کسی اسید یا چیز دیگری روی چادر ماشین ریخته ولی بعد خوب که نگاه کردم دیدم نه اینطور نیست .

با فروشنده چادر ماشین تماس گرفتم و ماجرا رو براش گفتم و اون هم گفت بله چنین اتفاقی برای خیلی افراد دیگه ای که از این مدل چادر خارجی (چادر چینی) خریده اند افتاده و چون چادرش ضمانت ضدآفتاب بودن نداره هیچ کاری از دستمون برنمیاد !!!!....

از این قبیل مشکلات خیلی برای مشتریامون پیش اومده خیلی زیاد و همین باعث شد که بفکر بیافتیم و چاره ای در رابطه با این مشکل پیدا کنیم که رسیدیم به چادر ماشین چهارفصل با برند چارچرخ کالا که چند سالی هست نیاز کلی از مشتریان ما رو برطرف کرده و قریب باتفاق مشتریان هم ازش راضی هستند و جواب گرفتند .

چادر ماشین چهارفصل داری لایه روی مشمعی (کوت شده) که مقاومت نسبی در برابر نفوذ باران به داخل دارد و در ضمن رویه مشمعی باعث میشه که شیره رختان و فضله پرندگان براحتی از چادر عبور نکنه و برنگ ماشین آسیب نرسونه و دارای آستر پارچه ای در پشت کار میباشد که باعث جلوگیری از چسبندگی چادر به رنگ اتومبیل میشه.

البته ضمانت ضدآفتاب بودن داره که نشون دهنده مقاومت چادر در برابر آفتاب میباشد.(این چادر در صورت پوسیدگی و ترکیدگی در برابر آفتاب بمدت 18 ماه تعویض میگردد.)